Co je SkinDNA test?

May 25, 2017

Anglický výraz "SKIN" znamená v překladu pleť nebo kůže, DNA je zkratka pro deoxyribo-nukleovou-kyselinu která obsahuje veškerou genetickou informaci o každém z nás. SkinDNA test tedy zkoumá pouze tu část naší DNA, která se přímo vztahuje k naší pleti a kůži. Náš test detekuje 16 SNPů (single-nukleotidových polymorfizmů) v celkem 5 oblastech, které se přímo váží ke stárnutí a opotřebení naší kůže. Výsledek testu nám odhalí informaci o elasticitě naší kůže, tvorbě vrásek, pigmentaci, odolnosti vůči UV a vlivu volných radikálů, citlivosti a odolnosti naší kůže vůči zánětům. 

 

SkinDNA test podává informaci o vrozených vlastnostech naší kůže, nikoliv jen o současném stavu tak jak to známe z kožních mechanických testů. Díky znalosti genetických vlastností kůže můžeme zvolit nejvhodnější doplňky stravy, vitamíny, dermatologické přípravky a případně i léčbu a cíleně pečovat o naši pokožku.

 

Cílem SkinDNA analýzy je vytvoření idividuálního režimu péče o pleť na základě získaných genetických dat. Již není nutné utrácet tisíce za pleťové přípravky a dermatologické procedůry, postačí znát genetickou stavbu naší kůže.

 

Výsledek testu podává informaci o možných rizicích vzniku problémů s pokožkou v porovnání s běžnou populací společně s doporučením prevence nebo léčby. Test lze objednat v základním formátu pro osobní informaci nebo jako komplexní analýzu včetně velmi specifických genetických dat (viz. nabídka testů).

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Doporučené příspěvky

SkinDNA test v DDC Praha

November 13, 2017

1/2
Please reload

Nové příspěvky

May 14, 2018

November 13, 2017

Please reload

Archiv
Please reload

Vyhledávat
Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

DDC 

Československého exilu 2062/8
Praha 4, 14300

Tel: 234 093 841

Copyright © 2016-2020, DNA Diagnostické Centrum s.r.o., Testy DNA, SkinCare testy DNA, SkinDNA testy