May 14, 2018

November 13, 2017

Please reload

Nové příspěvky

SkinDNA test v DDC Praha

November 13, 2017

1/2
Please reload

Doporučené příspěvky

Co je SkinDNA test?

May 25, 2017

Anglický výraz "SKIN" znamená v překladu pleť nebo kůže, DNA je zkratka pro deoxyribo-nukleovou-kyselinu která obsahuje veškerou genetickou informaci o každém z nás. SkinDNA test tedy zkoumá pouze tu část naší DNA, která se přímo vztahuje k naší pleti a kůži. Náš test detekuje 16 SNPů (single-nukleotidových polymorfizmů) v celkem 5 oblastech, které se přímo váží ke stárnutí a opotřebení naší kůže. Výsledek testu nám odhalí informaci o elasticitě naší kůže, tvorbě vrásek, pigmentaci, odolnosti vůči UV a vlivu volných radikálů, citlivosti a odolnosti naší kůže vůči zánětům. 

 

SkinDNA test podává informaci o vrozených vlastnostech naší kůže, nikoliv jen o současném stavu tak jak to známe z kožních mechanických testů. Díky znalosti genetických vlastností kůže můžeme zvolit nejvhodnější doplňky stravy, vitamíny, dermatologické přípravky a případně i léčbu a cíleně pečovat o naši pokožku.

 

Cílem SkinDNA analýzy je vytvoření idividuálního režimu péče o pleť na základě získaných genetických dat. Již není nutné utrácet tisíce za pleťové přípravky a dermatologické procedůry, postačí znát genetickou stavbu naší kůže.

 

Výsledek testu podává informaci o možných rizicích vzniku problémů s pokožkou v porovnání s běžnou populací společně s doporučením prevence nebo léčby. Test lze objednat v základním formátu pro osobní informaci nebo jako komplexní analýzu včetně velmi specifických genetických dat (viz. nabídka testů).

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Sledujte nás
Please reload

Vyhledávat
Please reload

Archiv
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Copyright © 2016-2018, DNA Diagnostické Centrum s.r.o., Testy DNA, SkinCare testy DNA, SkinDNA testy

DDC 

Československého exilu 2062/8
Praha 4, 14300

Tel: 234 093 841